O nama

Dječji vrtić Radost u zagrebačkoj Dubravi otvoren je 1977. godine, te je u početku imao 12 odgojnih skupina od čega četiri jasličke i osam vrtićkih skupina.

Uz centralni objekt u Ljubijskoj ulici, 1979. godine otvara se i područni u Ulici hrvatskog proljeća br. 20 i 22, a godinu dana kasnije i na broju 18, a time se vrtić širi za devet skupina.

Tijekom svog radnog vijeka vrtić je razvijao različite odgojno-obrazovne programe nudeći djeci mogućnost za ostvarenje i razvoj na glazbenom, likovnom, ekološkom i drugim planovima.

Prvi u gradu Zagrebu otvaramo igraonicu engleskog jezika, a kasnije i njemačkog.

Nakon dugogodišnjih nastojanja za zadovoljenjem povećanih potreba za smještajem djece u ovom dijelu grada, 2013. godine centralni objekt vrtića se nadograđuje i proširuje za tri odgojne skupine i novu polivalentnu dvoranu.

Danas brojimo 26 odgojnih skupina, od čega 10 jasličkih i 16 vrtićkih, a za djecu i rad vrtića brinu devedesetak zaposlenika u četiri objekta.

Čelnica dječjeg vrtića je ravnateljica Vesna Marić, dipl. pedagog ravnatelj.radost@outlook.com

Stručni tim čine
Alka Požnjak Malobabić, prof.ped. pedagog.radost@outlook.com
Ljubica Duspara, prof. psih. psiholog.radost@outlook.com